|
Trza nam lepszych zawodników i tyle - dziś w zasadzie nie grał nikt kto przy ambicjach pucharowych a także mistrzowskich, powinien grać w 1 składzie.
W zasadzie całą ta 11tkę można by porozdawać do dołów ligowych i tam też niczym by się nie wyróżniali.
|