Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 26.10.2011, 15:30
Trza nam lepszych zawodników i tyle - dziś w zasadzie nie grał nikt kto przy ambicjach pucharowych a także mistrzowskich, powinien grać w 1 składzie.
W zasadzie całą ta 11tkę można by porozdawać do dołów ligowych i tam też niczym by się nie wyróżniali.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując