Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 26.10.2011, 15:29
Ja bym powiedzial wiecej cala wyjsciowa 11stka(Lamey tez, w koncu to byla III liga) to kandydaci do: pozbycia sie/sprzedania/zastapienia. To byla 11stak slabych ogniw
Odpowiedz cytując