Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2011, 15:28
sergio napisał(a):Wyświetl post
Jak to ku..a odbębnić? Za gre w piłke nożna otrzymują gigantyczne pieniądze i w każdym meczu powinni zapierdalać na całego tym bardziej że dzisiaj szanse pokazania się mieli zmiennicy.

To jak to jest zależy im na grze w pierwszej 11-tce czy zadowala ich odbębnienie 90 minut gry?


Obębnic czyli byle to wygrac,to tak jak w szkole czy na studiach -sa takie przedmioty na zasadzie byle zdać.


CO do młodziezy to czarno mam przed oczami,wlasciwie na ma nikogo perspektywicznego ,i co gorsza nie zapowiada sie ze tacy beda.Ale co tam nasciagamy Jaliensów i Diazów to droga jak najbardziej własciwa !
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując