Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.10.2011, 15:23
Pozostaje się tylko cieszyć z jednego... Maaskant nie będzie miał dylematu czy wstawiać "zdolną polską młodzież" do składu. Zrobił czego gawiedź chciała, a jak młodzież zagrała cała Polska widziała. Umówmy się... nikt z ME nie nadaje się nawet do meczowej osiemnastki! Rozbiło mnie zupełnie dośrodkowanie Stanka

Nie wiem... Wisła ma jakiś dar do marnowania talentów. Z całej grupy młodych zdolnych jedynie Brożek i Małecki przebili się w ostatnich latach. Z Nawotczyńskiego i Zawadzkiego zrobiono niemalże inwalidów, Kuzera z Wisiem rozmienili się na drobne... kilku pelęta się po I i II ligach. Tak się u nas właśnie wykorzystało Mistrzostwo Polski juniorów. Uważam, że gdyby klub prowadzony był inaczej przynajmniej 5-6 chłopaków z tamtej drużyny powinno się znaleźć w składzie.
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 26.10.2011 o godz. 15:56.
Odpowiedz cytując