Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2011, 15:06
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jakbym był wyjatkowo uszczypliwy i złoscliwy to bym mogl stwierdzic ze to byl mecz dwoch druzyny z tej samej klasy rozgrywkowej.

Ale ze trzeba brac poprawke na stan płyty do gry,i nastawienie -dla nas byle oddebnic 90 mint gry ,dla Limanovii mecz pewnie najwaznjszy w karierach tych pilkarzy-wiec trudno sie tutaj jakos spinac i krytykowac naszych .

Jak to ku..a odbębnić? Za gre w piłke nożna otrzymują gigantyczne pieniądze i w każdym meczu powinni zapierdalać na całego tym bardziej że dzisiaj szanse pokazania się mieli zmiennicy.

To jak to jest zależy im na grze w pierwszej 11-tce czy zadowala ich odbębnienie 90 minut gry?
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując