Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 26.10.2011, 14:57
Nie mogłem ogladac meczu (wiadomo praca) wiec moze by mi ktos tak z grubsza powiedzial jak zagralismy? Tak samo jak zawsze czy dobrze. Wiem tylko, ze strzał zycia pilkarza Limanovii
Odpowiedz cytując