milosz napisał(a):

|
Wielkim znawcą piłki nie jest, ale też nie udaje że jest i dobrze ...bo nie wtrąca się do bieżącej polityki klubu (na meczach Wisły nigdy nie bywał często więc nie pisz że coś się zmieniło bo to nieprawda).
|
milosz napisał(a):

|
Generalnie powiem tak, jak pojawi się lepszy sponsor co da więcej kasy i pozwoli działać ludziom kompetentnym a sam nie będzie się wtrącał (jak wzorowo to robi Cupiał) to bardzo proszę.
|
milosz zdecyduj się czy Cupiał wtrąca się do polityki klubu, czy też nie.