|
Gra Wisły żenada. Drużyna beż żadnego stylu, nie umieją wymienić kliku podań z drużyną z 3 ligi...
Im wcześniej zwolnią Maaskanta tym lepiej. Co mecz gramy na farcie, bez pomysłu na grę.
Niektórzy piszą, że wygrywamy co mecz ostatnio, ale gdyby nie błędy sędziów to bylibyśmy w d... niestety.
Ostatnio edytowane przez John1906 : 26.10.2011 o godz. 14:42.
W naszych sercach nie ma litości.
|