Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 26.10.2011, 14:36
Pamiętam pewien komentarz z dosyć znanego filmu "funny little man", wypowiedziany przez faceta wielkiego jak szafa.

Takim właśnie komentarzem najchętniej bym określił większą część osób, które wypowiadają się w tym temacie. Wisła wygrywa ostatnio wszystko, w ten czy inny sposób i w PP też nie zawiedli, chociaż mieli ten mecz pewnie głęboko w poważaniu. To nie Barcelona, nie będzie grała pięknej piłki, mają być skuteczni, i są.

Koniec tematu.
Odpowiedz cytując