Diaz jest wolniejszy niż 3 ligowi pól amatorzy zwolnieni z pracy specialnie na ten mecz
Kirm nie umie ograć tych pól amatorów nie mówiąc już o celnym podaniu.
Daniel Brud jest słabym piłkarzem, wierzyłem w tego chłopaka, ale po obejrzeniu tego miernego meczu w wykonaniu całej Wisły i zwróceniu uwagi na niego wydaje mi się, że to nie przypadek że on ma 23 lata i się nie przebił do 1 składu i się nigdy nie przebije bo jest słaby, natomiast dalej wierzę w Czekaja