DevilMayCry napisał(a):

|
Wyrównany? Po pierwsze- rezerwami Mistrza Polski. Po 2- czy umknęła mi jakaś akcja 100% Limanovii w 2 połowie (pierwszej nie oceniam, bo nie widziałem)
|
Jak nie oglądałeś, to na jakiej podstawie podważasz moje słowa? chcesz rozmawiać o meczu, którego połowy nie widziałeś?