Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20036
Stary 26.10.2011, 14:25
Wisła nie płaci za stadion? I ma rację.
Dopóki wszystkiego nie skończą, to miastu nie dałbym ani grosza. Utrzymanie placu budowy to nie zadanie dla Wisły.
Odpowiedz cytując