Jaroo1 napisał(a):

|
Sie smiejecie ale mnie sie marzy taka grupa na Euro: Polska, ZSRR, Jugosławia, Czechoslowacja. W cwiercfinale jeszcze trafic na Serbie i Czarnogore, w polfinale na RFN i final mamy zapewniony z urzedu po uprzednich walkowerach!
|
Finał z NRD i przy odrobinie szczęścia możemy zdobyć Mistrzostwo Europy. Finał przyjaźni na pewno marzyłby się PZPN.
