Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7079
Stary 26.10.2011, 14:10
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Sie smiejecie ale mnie sie marzy taka grupa na Euro: Polska, ZSRR, Jugosławia, Czechoslowacja. W cwiercfinale jeszcze trafic na Serbie i Czarnogore, w polfinale na RFN i final mamy zapewniony z urzedu po uprzednich walkowerach!
Finał z NRD i przy odrobinie szczęścia możemy zdobyć Mistrzostwo Europy. Finał przyjaźni na pewno marzyłby się PZPN.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując