Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51618
Stary 26.10.2011, 11:53
Jesli Wisla nie ma wylozyc 1,5 mln Euro za tak bramkostrzelnego, perspektywicznego napastnika, majac jednoczesnie ambicje gry w LM i LE, to cos tu do siebie nie pasuje...
Odpowiedz cytując