Temat
:
Prośba o Wasze głosy - Osiedle LG
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
25
26.10.2011, 10:49
59 pozycja... teraz będzie coraz trudniej piąć się w górę, ale liczę na Was.. mam naciupane 293 głosy, wypadałoby mieć z 600-700.
Dzięki zajebiście za pomoc i przypominam, że można klikać co kilka godzin
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza