domin_czyzyny napisał(a):

ja akurat patrzeć mogę, nie jest zły. To co piszą pismaki z wybiórczej inspirowani przez RoMana to naprawdę bierzcie przez palce. Nasz stadion wymaga jedynie/AŻ liftingu.
Nikt w gazecie nie powie ze stadion pejsiatych jest jak Galeria Krakowska (a przecież tak jest) ...Ona dostała archiszopę a ich stadion wyróżnienie. Pamiętajcie, że w u takich osobników punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Oni wszystko co Polskie oplują, a co zy..wskie będą zachwalać.
|
Święta prawda. Problem polega tylko na tym "tylko/ aż", bo jak pokazują ostatnie lata nie ma w tym klubie NIKOGO, kto by potrafił się stadionem zainteresować. Beton dookoła zamiast kostki brukowej, brak zieleni, brak elewacji. I tego już nie będzie, bo miasto zakończyło inwestycję. To właśnie jest ....a skandal! Durnych parę drzewek, elewacja i wszystko zaczyna nabierać zupełnie nowego wymiaru. Ale najpierw trzeba chcieć.
A Majcher interesuje się tylko robieniem wałków. Ta budowa nie miała prawa iść dobrze, skoro każdemu przeszkadzała i jak widać, dobrze może się też nie zakończyć.
Chociaż zaraz pewnie wjadą tutaj mądrzy kibice, mówiący, że miasto nie budowało stadionu Wiśle, więc Wisła nie miała w jego sprawie nic do gadania. I nie będzie im przeszkadzało to, że na stadionie jest Biała Gwiazda, czy napis Wisła Kraków. Miasto nie budowało stadionu Wiśle. Dzięki Bogu, że SKWK się chciało i interweniowali w sprawie ułożenia krzesełek, bo na pracowników Wisły SA nie ma co liczyć.