|
ja akurat patrzeć mogę, nie jest zły. To co piszą pismaki z wybiórczej inspirowani przez RoMana to naprawdę bierzcie przez palce. Nasz stadion wymaga jedynie/AŻ liftingu.
Nikt w gazecie nie powie ze stadion pejsiatych jest jak Galeria Krakowska (a przecież tak jest) ...Ona dostała archiszopę a ich stadion wyróżnienie. Pamiętajcie, że w u takich osobników punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Oni wszystko co Polskie oplują, a co zy..wskie będą zachwalać.
|