Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20024
Stary 26.10.2011, 10:26
ja akurat patrzeć mogę, nie jest zły. To co piszą pismaki z wybiórczej inspirowani przez RoMana to naprawdę bierzcie przez palce. Nasz stadion wymaga jedynie/AŻ liftingu.

Nikt w gazecie nie powie ze stadion pejsiatych jest jak Galeria Krakowska (a przecież tak jest) ...Ona dostała archiszopę a ich stadion wyróżnienie. Pamiętajcie, że w u takich osobników punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Oni wszystko co Polskie oplują, a co zy..wskie będą zachwalać.
Odpowiedz cytując