Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20023
Stary 26.10.2011, 10:22
Nie ma chyba w całej Europie takiej sytuacji ze stadionem jak u Nas. To jest po prostu żałosne. Za tyle pieniążków, które zostały wydane na to coś, powinien stać piękny nowoczesny obiekt, bez jakichkolwiek wad. Wiem że to banały, ale taka prawda. Do tego jeszcze problemy z wynajmem. A nich sobie ten stadionik Majchrowski weźmie w cholere i tak nie moge na niego patrzeć.
Odpowiedz cytując