Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20022
Stary 26.10.2011, 10:12
na boiska treningowe Cupiala na 100 % stać, ale na stadion na 100% nie stać.

Żule, ..... te jebane zy.ki w magistracie. A kiedy będzie elewacja ? Kiedy będzie lifting estetyczny stadionu ?
Odpowiedz cytując