Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
Od: 04.2011
Offline
#
24048
26.10.2011, 09:41
ktos mi wytłumaczy system multi room w Cyfra +
może byc prv bo jestem Ciekaw tego drugiego sposobu
Henio1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Henio1
Znajdź inne posty napisane przez Henio1