|
Ultimatum do 4 listopada jest lekko dziwnym terminem. Tydzień? A kiedy formalności trzeba pozałatwiać, jak zaraz będą 4 dni wolnego? No, chyba że wszystko jest już ugadane i jedyną formalnością jest pozostawienie dwóch podpisów na papierach.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
|