Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 26.10.2011, 06:59
qwertyu napisał(a):Wyświetl post
Taki rywal jak Wisla to piekne uwienczenie tej drogi. Sam mecz z Wisla zwlaszcza na naszym dziurawym stadionie to dla naszej malej "dziury" ogromne wyroznienie. Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi wiec jedziecie na mecz na ktorym bedziecie witani i szanowani jak Bracia.
Prawda

Zdjęcie zrobione w miejscowości Krosna, przystanek pod lipą przy skręcie na Żmiącą, między Laskową a Ujanowicami, powiat limanowski :

Odpowiedz cytując