qwertyu napisał(a):

|
Taki rywal jak Wisla to piekne uwienczenie tej drogi. Sam mecz z Wisla zwlaszcza na naszym dziurawym stadionie to dla naszej malej "dziury" ogromne wyroznienie. Pamietajcie tez ze z nielicznymi wyjatkami Limanowa Wisla stoi wiec jedziecie na mecz na ktorym bedziecie witani i szanowani jak Bracia.
|
Prawda
Zdjęcie zrobione w miejscowości Krosna, przystanek pod lipą przy skręcie na Żmiącą, między Laskową a Ujanowicami, powiat limanowski :
