|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
|
#214

26.10.2011, 06:32
|
skeba napisał(a): 
Tak się zastanawiam, czemu Maaskant nie wziął Genkova, po czym on ma odpocząć ?
Żeby ta pewność siebie nie zemściła się na Maaskancie. Jol zostawił już czołowych zawodników i dostał po dupie.
|
Umiesz czytac ?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ry_na_tydzien/
|
|