Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 26.10.2011, 06:32
skeba napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam, czemu Maaskant nie wziął Genkova, po czym on ma odpocząć ?
Żeby ta pewność siebie nie zemściła się na Maaskancie. Jol zostawił już czołowych zawodników i dostał po dupie.
Umiesz czytac ?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ry_na_tydzien/
Odpowiedz cytując