Temat
:
Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1989
Member
Od: 07.2011
Offline
#
66
25.10.2011, 23:03
Czy wiadomo czy będzie jakaś stacja telewizyjna transmitowała mecz Wisły z Limanową
Wiślak1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1989
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1989