Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51617
Stary 25.10.2011, 22:50
borys napisał(a):Wyświetl post
Milosz na czym opierasz swoje zdanie, bo ja swoje malkontenckie na dotychczasowych wydatkach, a Ty?
Na zdrowym rozsądku, czyli na prostym rachunku ekonomicznym. Jeśli będzie okazja zarobić (bo Biton tak grający mógłby odejść z Wisły za dużo większą kasę) to boss nas zaskoczy, a jak Biton obniży formę, albo nikt nie przekona bossa to ..nie. Biznes is biznes. Rzecz w tym, że na dziś to wróżenie z fusów, czyli sprawa jest otwarta i takie myślenie lepsze dla zdrowia.
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Co to za Romanowski? Ten co kiedyś sponsorował Legie a potem Polonie? Czym on się teraz zajmuje?

Na co wydaje tą kasę ten Romanowski? Na samochody?
Dokładnie ten sam , tak sobie go wbiłem w pamięć że go pomyliłem z aktualnym właścicielem Polonii Wojciechowskim. Mój błąd i twój celny strzał, ... ale kto wie może Janusz Romanowski (teraz raczej konie, samochody, a już chyba jednak defitywnie nie piłkarze) też ma gest niczym Józef Wojciechowski z aktualnej Polonii ... nam by sie jednak przydał mały geścik od naszego bossa, taki prezencik dla Wisły .
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.10.2011 o godz. 23:52.
Odpowiedz cytując