Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 25.10.2011, 22:06
studio napisał(a):Wyświetl post
a Ty jako swiadek zdarzenia ktorego nie bylo ?
Jak to - nie było? Jawny "match fixing", a na pewno stawka na Amikę była wysoka Na bank Giersz się tym zainteresuje.

BogoWiślak napisał(a):Wyświetl post
omg ten komentator TVP mnie rozwalil i on komentuje mecze pilki noznej?
Luzik. Odkąd w jednej z poprzednich edycji Pucharu Polski pomylili Ćwielonga z Juniorem Diazem, nic mnie już tam nie zdziwi ani nie zaszokuje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2011 o godz. 22:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując