WiślakNH napisał(a):

|
Coś mi sie wydaje,że Barcelona jest w lekkim kryzysie.Dziś grając tyle z przewagą zawodnika nie potrafiła strzelić drugiej bramki...i znowu kupon zawali,po raz kolejny.
|
Na eurotipie zagrałem 1x po kursie 5. Niestety, mi też uwalili kupon.
