Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17246
Stary 25.10.2011, 21:12
flamengista napisał(a):Wyświetl post
PS. Niby do niedzieli sporo czasu, ale dzisiejszy morderczy mecz w Bytomiu może mieć znaczenie. Szczególnie, że POZnani*acy udowodnili, że mają problem z graniem częściej niż co tydzień.
Najlepszy byłby remis, ale i najbardziej prawdopodobny.
Nauczony doświadczeniem spodziewam się nudnego meczu z małą ilością sytuacji, może nawet bez bramek.

Amika na pewno nie będzie wycieńczona, bez przesady - z pucharów mają tylko Puchar Polski To Legia i my mamy o wiele większe natężenie meczów, u nas już z powodu kontuzji nie ma praktycznie kogo z ławki wpuścić. Z Limanovią zagrają rekonwalescenci i pewnie ME.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując