flamengista napisał(a):

|
PS. Niby do niedzieli sporo czasu, ale dzisiejszy morderczy mecz w Bytomiu może mieć znaczenie. Szczególnie, że POZnani*acy udowodnili, że mają problem z graniem częściej niż co tydzień.
|
Najlepszy byłby remis, ale i najbardziej prawdopodobny.
Nauczony doświadczeniem spodziewam się nudnego meczu z małą ilością sytuacji, może nawet bez bramek.
Amika na pewno nie będzie wycieńczona, bez przesady - z pucharów mają tylko Puchar Polski

To Legia i my mamy o wiele większe natężenie meczów, u nas już z powodu kontuzji nie ma praktycznie kogo z ławki wpuścić. Z Limanovią zagrają rekonwalescenci i pewnie ME.