Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 25.10.2011, 20:57
Ciekawe czy ktokolwiek wspomni o wypaczeniu wyniku, albo czy ktokolwiek choćby zająknie się, że Lech kupuje mecze (wg. Weszlo w końcu my już kupiliśmy 2).
Odpowiedz cytując