Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
472
25.10.2011, 20:38
Ale to nie przy tej uznanej bramce? Bo wg mojego źródła w postaci livescore.com, strzelił ją Wojtkowiak.
no i 1:2...
Ostatnio edytowane przez przem : 25.10.2011 o godz. 20:45.
przem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przem
Znajdź inne posty napisane przez przem