Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 25.10.2011, 20:28
Miałem to samo napisać . Bramkarz był minimalnie dalej od bramki niż Wilk (przynajmniej wg mnie) .
Co do Jaśka to strasznie się zmienił , nie przypomina tego piłkarza który kiedyś grał u nas choć jedno podanie palce lizać .
Odpowiedz cytując