Temat
:
Prośba o Wasze głosy - Osiedle LG
Wyświetl pojedynczy post
inimicus
Junior Member
Od: 08.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
24
25.10.2011, 20:23
Ładne mieszkanko i ładne TV
Poszło i powodzenia
inimicus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do inimicus
Znajdź inne posty napisane przez inimicus