Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2011, 20:03
To komentator daje popis znajomości przepisów.

Wilk dobił piłkę lecącą do bramki będąc na spalonym, a komentator po obejrzeniu powtórki mówi, że nie było spalonego, bo "został obrońca". Nie wziął pod uwagę tego, że to właśnie ten obrońca wtedy był ostatnim zawodnikiem, bo bramkarz wyszedł z bramki i zanotował pusty przebieg mijając się z piłką.

Jak widać, nie tylko sędziowie powinni się doszkolić.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując