Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2011, 19:42
mam problem z puntem 97r.
Nie wiem czy to akumlator,bendix czy szczotki na rozruszniku ale auto odpala tylko na "pych"
Jak kręcę w stacyjce to zaraz kontrolki gasną i dupa bynajmniej jak sie pchnie (nawet 5 metrow) auto odpala od kopa.Aku miałem słaby ale go naładowałem i nadal to samo,nie wiem ale wygląda to tak jak by zaraz po przekręceniu kluczyka caly prąd szedł w p i z du .Mial ktos podobny problem?
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując