Temat
:
Prośba o Wasze głosy - Osiedle LG
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
17
25.10.2011, 19:13
Dzięki wielkie!
Moja obecność na R22 jest obowiązkowa, nie zmieni tego nic
TV jest dla żony, żeby z dzieciakiem na ręku mogła mieć mnie na oku
Rano byłem 240, teraz już na 63 pozycji min. dzięki Wam!!!
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza