7 kotów napisał(a):

|
Nie zdziwie sie jesli Amika po spieniezeniu Rudniewa sprzatnie nam Bitona sprzed nosa.
|
Przy takiej formie Belgowie krzykną sobie za niego jakieś 3-5 baniek, zwłaszcza jeśli wyczują kasę za Łotysza, a tylko my mamy klauzulę 1,6 mln, więc w tym wyścigu będziemy faworytami
EDIT: Flamengista mnie uprzedził
