Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2832
Stary 25.10.2011, 19:00
M89 napisał(a):Wyświetl post
Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. (...)
Co za żenujący wpis. Przepraszam, że Wisła wygrała szczęśliwie i przy pomocy sędziego, a my śmieliśmy o tym napisać. A dokładniej napisaliśmy, że wygraliśmy, ale po tym meczu będzie mówiło się przede wszystkim o błędzie sędziego. Błędzie, które niestety, było najbardziej spektakularnym wydarzeniem tego meczu, czy tego chcemy, czy nie. Naprawdę uważasz, że należało po tym meczu zachwycać się golem Bitona, cudownymi akcjami w drugiej połowie, czy czym jeszcze...? Chcesz sobie żyć w wirtualnej rzeczywistości - Twoje prawo. Załóż sobie stronę, która będzie publikować teksty o niebieskich migdałach. To z pewnością będzie działać na "korzyść Wisły".
Odpowiedz cytując