milosz napisał(a):

|
Już kiedyś tu o tym pisałem (prowadząc długie spory z wiecznymi malkontentami co to niby wszystko wiedzą i już z góry zakładają że jest jedynie możliwy czarny scenariusz), że sprawa wykupienia Biton jest całkowicie otwarta. Taki Romanowski wydaję kasę jak oszalały, Cupiał jest wybitnie ostatnio oszczędny, ale miewa czasem gest i jak ktoś go przekona a mieć będzie żelazne argumenty to ...wszystko jest możliwe. Przy czym pamiętajmy że byłby to najdroższy transfer do polskiej ligi w jej historii (jak sie nie mylę) i to niestety też świadczy o wyjątkowej mizerii naszej kopanej.
|
Co to za Romanowski? Ten co kiedyś sponsorował Legie a potem Polonie? Czym on się teraz zajmuje?
Na co wydaje tą kasę ten Romanowski? Na samochody?