Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51609
Stary 25.10.2011, 17:09
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
czekam do zimy na Deleva bo na Kirma juz nie mogę patrzeć
Delev w miejsce Kirma to raczej tylko marzenie. Obawiam się, że jeśli już to te nasze orły [wszelcy działacze] będą chciały sprzedać Małego i w jego miejsce sprowadzić Spasa :/

A swoją drogą, Amica pod niego podchody robiła, my też, chyba nawet jakieś inne kluby zagraniczne też, a chłopak cały czas siedzi w tym samym miejscu... Mam nadzieję, że trzyma poziom cały czas.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując