Chrisman napisał(a):

|
czekam do zimy na Deleva bo na Kirma juz nie mogę patrzeć
|
Delev w miejsce Kirma to raczej tylko marzenie. Obawiam się, że jeśli już to te nasze orły [wszelcy działacze] będą chciały sprzedać Małego i w jego miejsce sprowadzić Spasa :/
A swoją drogą, Amica pod niego podchody robiła, my też, chyba nawet jakieś inne kluby zagraniczne też, a chłopak cały czas siedzi w tym samym miejscu... Mam nadzieję, że trzyma poziom cały czas.