|
Bielsko ... to próba generalna przed derbami, każdy wynik poniżej 3-0 uznam za słaby.
Ogólnie - szybko gładko i przyjemnie żeby się nie zmęczyć przed starciem z pejsami
(...)!
Tu nie temat kibicowski
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.10.2011 o godz. 17:13.
|