Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.10.2011, 17:05
Bielsko ... to próba generalna przed derbami, każdy wynik poniżej 3-0 uznam za słaby.
Ogólnie - szybko gładko i przyjemnie żeby się nie zmęczyć przed starciem z pejsami
(...)!
Tu nie temat kibicowski
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.10.2011 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując