|
Początkowo byłem sceptyczny co do wykupienia Dudu Bitona. Teraz zmieniłem zdanie, Dudu gra świetnie. Czy to pole karne, czy z dalszej odległości, czy lewą, czy prawą nogą jemu nic nie robi różnicy. Do tego chłopak świetnie gra głową co uważałem za jego największy atut przed przyjściem. Trudno jednak z tego skorzystać kiedy u nas wrzutki są na wyskosci kolan i najczęściej kończą się na pierwszym obrońcy. Kirm powinien zostawać po treningu i 50 razy wrzucać piłki tak aby omijała pierwszego obrońce. Moim zdaniem Biton może strzelać jeszcze więcej. Wiadomo, że czasami zdarzy się pudło ale nie ma takiego snajpera który miały skuteczność 100%
1,6 mln euro to jednak kupę kasy a my nadal nie mamy ośrodka treningowego, które powinno być priorytetem dla naszego klubu. Jeśli nie będzie kasy na boiska a znajdzie się kasa na Bitona to śmiech na sali.
.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.10.2011 o godz. 16:57.
|