|
Powinni odpocząć (lub zagrać w niepełnym wymiarze Pareiko, Chavez, Iliew, Kirm, Biton (ten już wiadomo, że tak).
Za dziesięć dni derby (a jeszcze dwa mecze po drodze), trzeba oszczędzać zawodników, w tym kluczowych (Iliew, Biton).
Muszą wyjść w pełni skoncentrowani, a będzie dobrze.
|