Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 25.10.2011, 15:29
Powinni odpocząć (lub zagrać w niepełnym wymiarze Pareiko, Chavez, Iliew, Kirm, Biton (ten już wiadomo, że tak).

Za dziesięć dni derby (a jeszcze dwa mecze po drodze), trzeba oszczędzać zawodników, w tym kluczowych (Iliew, Biton).

Muszą wyjść w pełni skoncentrowani, a będzie dobrze.
Odpowiedz cytując