Wyświetl pojedynczy post
OSC.N.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51604
Stary 25.10.2011, 15:17
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Bo srebrna będzie odpowiadała za pomocników a brylantowa za obrońców.

Jak ma się szkolić to się szkol. Ma się zaplecze treningowe i się zapieprza. A nie tworzy się i gada o jakiś grupach,podgrupach, kolorach,odcieniach,kruszcach.
Do trenowania innych formacji byłby potrzebny ośrodek treningowy, a dla bramkarzy wystarczy skrawek poletka i dwa kijki wbite w ziemię...

Jak zwykle półśrodki, ale jeśli to prawda, to na początek dobre i to. Tak krawiec kraje, jak mu materii staje...
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując