Marszałek napisał(a):

Bo srebrna będzie odpowiadała za pomocników a brylantowa za obrońców.
Jak ma się szkolić to się szkol. Ma się zaplecze treningowe i się zapieprza. A nie tworzy się i gada o jakiś grupach,podgrupach, kolorach,odcieniach,kruszcach.
|
Do trenowania innych formacji byłby potrzebny ośrodek treningowy, a dla bramkarzy wystarczy skrawek poletka i dwa kijki wbite w ziemię...
Jak zwykle półśrodki, ale jeśli to prawda, to na początek dobre i to. Tak krawiec kraje, jak mu materii staje...