Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
203
25.10.2011, 15:08
w ataku rownie dobrze może zagrać Iliev.
ja mam nadzieje żę Wisła zagra ambitnie i nie zlekceważy Limanovi bo to na wąskim, nie równym i grząskim boisku w Limanowej może być zabójce. naszych pewnie będzie sporo incognito na meczu
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar