Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51600
Stary 25.10.2011, 14:12
Jakieś to takie dziwne... . Czy ci najzdolniejsi niezdecyduja sie pojsc do Legii, tam sama osoba Dowhania przyciaga, Primelowi do tego daleko. Druga sprawa to czemu ta siatka i Zlota Grupa ma sie ograniczac TYLKO do bramkarzy.

Apropo transferow i szkolenia, budzet wg. slow Basalaja zostal stworzony w ujeciu negatywnym a wiec, powiedzmy np. odpadamy ze Skonto. Mysle ze okolo 4 baniek eur juz zarobilismy, te pieniadze powinny byc nadwyzka na inwestycje - calkiem spora nadwyzka. Do tego dodac nalezy kase za klauzule Uche. Ciekawe czy wyladuja w Myslenicahc czy na R22. Jesli w Myślenicach to nie ma się co więcej łudzić, że z obecnym właścicielem bedziemy sie rozwijac.
Odpowiedz cytując