Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51598
Stary 25.10.2011, 13:55
Dziękuje modowi , że usunął mój post ..

Cytat:
W krakowskiej Wiśle zamierzają postawić na szkolenie młodych, polskich bramkarzy. Jak informuje "Przegląd Sportowy" działacze Białej Gwiazdy dążą do stworzenie tzw. "Złotej Grupy".

W czołowych polskich klubach od dawna prym miedzy słupkami wiodą zawodnicy z zagranicy. W Wiśle obecnie broni Pareiko, w Legii Kuciak, a w Lechu Burić. Działacze Białej Gwiazdy chcą jednak by w przyszłości bramkarzem numer jeden był w ich klubie Polak, dlatego zamierzają powołać tzw. "Złotą Grupę".







- Planuję stworzyć "Złotą Grupę", w której trenowaliby najzdolniejsi młodzi bramkarze w Polsce., tak żeby interes klubu na tej pozycji był zabezpieczony na długie lata...W tej chwili robię przegląd zawodników, których już mamy, a od wiosny będziemy się rozglądać za bramkarzami w całym kraju - przekonuje na łamach "Przeglądu Sportowego" Paweł Primel, który zajmuje się trenowaniem bramkarzy w zespole Wisły.

Biała Gwiazda planuje założenie sieci skautingu w całym kraju. Zaufani ludzie mieliby informować o utalentowanych zawodnikach, a ci byliby ściągani do zespołu obecnego mistrza Polski.

Modyfikacji ulegnie również model szkolenia. Najzdolniejsi młodzi bramkarze mają raz w tygodniu uczestniczyć w zajęciach z zespołem seniorów lub mieć indywidualne treningi z Primelem. Wszystko to ma zaprocentować w przyszłości młodym polskim bramkarzem między słupkami bramki Białej Gwiazdy.
W końcu coś ruszy
Odpowiedz cytując