Wuzetka > Kremówka!!!
Poziomy abstrakcji w tym temacie zbliżają się niebezpiecznie do poziomu sędziowania w polskiej lidze
Zamiast tych głupstw moglibyśmy trochę jeszcze pocieszyć się, że w ostatnim meczu "zgodowiczów" doszło do podziału punktów, który dla każdej z ekip oznacza krok do tyłu
A za kolejkę Lech - Legia. Biorąc pod uwagę dyspozycję obu drużyn - mecz rundy?
Tak nawiasem mówiąc: wyjątkowo "normalnie" wygląda góra tabeli póki co

Zeszłoroczny wicemistrz liderem, "Wielka Trójka" na miejscach 2-4, pomiędzy czołówką a miejscami 7 w dół tworzy się dystans... Czyżby po sezonie spłaszczenia i "każdy może wygrać z każdym" miał przyjść sezon faworytów?
