Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17243
Stary 25.10.2011, 13:46
Wuzetka > Kremówka!!!

Poziomy abstrakcji w tym temacie zbliżają się niebezpiecznie do poziomu sędziowania w polskiej lidze

Zamiast tych głupstw moglibyśmy trochę jeszcze pocieszyć się, że w ostatnim meczu "zgodowiczów" doszło do podziału punktów, który dla każdej z ekip oznacza krok do tyłu

A za kolejkę Lech - Legia. Biorąc pod uwagę dyspozycję obu drużyn - mecz rundy?

Tak nawiasem mówiąc: wyjątkowo "normalnie" wygląda góra tabeli póki co Zeszłoroczny wicemistrz liderem, "Wielka Trójka" na miejscach 2-4, pomiędzy czołówką a miejscami 7 w dół tworzy się dystans... Czyżby po sezonie spłaszczenia i "każdy może wygrać z każdym" miał przyjść sezon faworytów?
Ostatnio edytowane przez Sartre : 25.10.2011 o godz. 13:50.
Legionista
Odpowiedz cytując