|
Osman nawet bez formy ratowal i ratuje Maaskantowi dupe.
Mnie zastanawia natomiast fakt, ze Maaskant nie sprowadzil do nas nikogo z Bredy.
Czyzby nikt tam nie prezentowal odpowiedniego poziomu?
A moze są zbyt drodzy?
A moze kieruje sie innym schematem. Jednak biorac pod uwage kryzys w jakim znajdowala sie Breda to az dziwne.
|