Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czarny88
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
4460
25.10.2011, 13:04
PANDEM0NIUM
napisał(a):
A czy jutrzejszy mecz z Limanovią jest gdzieś transmitowany?
transmisja na Tvp Sport
czarny88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarny88
Znajdź inne posty napisane przez czarny88