Lysy napisał(a):

|
Wasilewski chciał za dużo zarabiać, stworzylibyśmy straszny komin płacowy, przy którym pensja Jaliensa to pryszcz. Już bardziej mi żal Baszczyńskiego który faktycznie nie zarabia dużo w Polonii W. (*mniej niż Lamey) a który dzięki swojemu charakterowi mógłby być liderem defensywy jak Żewłakow w Warszawie.
|
No tak tylko ze z Baszczem to chyba inna bajka ze u nas nie kopie.
A Wasyl chcial zarabiac pewnie podobnie jak w Ander. Co nie zmienia faktu ze by napewno sie przydal.
Zreszta Smuda sie niemoze mylic
Na marginesie trzeba dodac ze chyba kazdy obronca na poziomie by byl odpowiedni.