Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6566
Stary 25.10.2011, 12:37
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wasilewski chciał za dużo zarabiać, stworzylibyśmy straszny komin płacowy, przy którym pensja Jaliensa to pryszcz. Już bardziej mi żal Baszczyńskiego który faktycznie nie zarabia dużo w Polonii W. (*mniej niż Lamey) a który dzięki swojemu charakterowi mógłby być liderem defensywy jak Żewłakow w Warszawie.

No tak tylko ze z Baszczem to chyba inna bajka ze u nas nie kopie.

A Wasyl chcial zarabiac pewnie podobnie jak w Ander. Co nie zmienia faktu ze by napewno sie przydal.

Zreszta Smuda sie niemoze mylic


Na marginesie trzeba dodac ze chyba kazdy obronca na poziomie by byl odpowiedni.
Odpowiedz cytując